Друге місце у II етапі Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямом «Агроінженерія» посіла наукова робота курсанта спеціальності «Авіаційний транспорт» Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Іллі Кисельова. Науковим керівником став заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук Юрій Шмельов. Вони представили на конкурс наукове дослідження за темою «Intelligent navigation system for UAVS» («Інтелектуальна навігаційна система для БПЛА»). Захист робіт проводився англійською мовою. Міжнародний конкурс проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету Міністерства освіти і науки України.