15 червня 2023 року у клубі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся концерт до Дня медичного працівника. З нагоди професійного свята присутніх привітали: директор коледжу Руслан Яковлєв, народний вокальний гурт "КРИЛА" та студенти і курсанти коледжу. Кращих медичних працівників коледжу було відзначено грамотами та подяками.

Медик - одна з найважливіших і найбільш відповідальних професій. Щодня українські лікарі рятують тисячі життів, а під час війни медики старанно трудяться і наближають нас до перемоги.

Дорогі медичні працівники, колеги! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. В першу чергу хочеться побажати Вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і добробуту у роботі. Зі святом!!!