Керівництво Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС вітає усіх жінок коледжу, Харківського національного університету внутрішніх справ та Сумської філії зі святом весни! Прийміть наші щирі побажання добра, любові, удачі, успіху, завжди гарного настрою, успішної кар’єри, приємних компліментів! Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій та сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх Ваших задумів. Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних. Спокою, миру та добробуту Вашим оселям! Із святом Вас, шановні жінки!