21 травня 2023 року у Комунальному закладі культури "Кременчуцька міська публічна бібліотека" відбувся творчий вечір Тетяни Булат. Це відома Кременчуцька громадська діячка, хормейстер, вокаліст, автор багатьох пісень, письменниця, поетка, заступниця очільника Творчої спілки журналістів Кременчуччини НСЖУ, керівник народного вокального гурту "Крила", завідувачка клубу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

На розсуд гостей були представлені дві збірки поезій та збірка новел. Приємним сюрпризом для присутніх став виступ народного гурту "Крила". Їм подарували найщиріші оплески!
Вечір пройшов у творчій атмосфері креативу та шаленої енергії. Пані Тетяну запросили до участі у міській виставці.
Надалі, в перспективі Тетяни Булат, робота над 2 творчими проєктами.