4 березня 2020 року викладач циклової комісії менеджменту організацій транспорту Черніхова Олена Сергіївна разом з директором спортивного комплексу «Нафтохімік», Гордієнком Олександром Станіславовичем провели бінарне заняття з дисципліни «Управління взаємовідносинами з клієнтами». Заняття було проведено для навчальних груп спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми «Логістика» та освітньо-професійної програми «Організація обслуговування на транспорті» на тему «Логістичний підхід до обслуговування споживачів». Олександр Станіславович розповів студентам про особливості залучення, обслуговування та утримання клієнтів спортивного комплексу. Інформація студентам була цікава та актуальна. Наприкінці заняття студенти ставили питання в межах розглянутої теми, на які отримали вичерпні відповіді. Після бінарного заняття була організована зустріч педагогічного складу циклової комісії менеджменту організацій транспорту з керівником спорткомплексу «Нафтохімік» О.С. Гордієнком, на якому розглянули питання майбутнього працевлаштування випускників. На зустрічі Олександр Станіславович ознайомився із освітньо-професійною програмою першого (бакалаврського) рівня Логістика спеціальності 073 Менеджмент та програмними компетентностями.