15 травня 2023 року для студентів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ модератор кіноклубу DocudaysUA при ГО «ПроКачайСебе» Альона Марченко провела кінопоказ документальної стрічки «Пранкнули» з фільмотеки DocudaysUA.
Наскільки безпечні стрімінгові он-лайн трансляції? Які загрози можуть на нас чекати в кіберпросторі?
Короткий метр «Пранкнули» режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті привертає увагу глядачів до цих актуальних питань. Зокрема в сюжеті йдеться про «свотінг» — небезпечну для життя форму кібернасильства, яка може відбутися з кожним під час ігор.
Після показу стрічки учасники заходу ділилися своїми враженнями від перегляду фільму, та разом з експертом – фахівцем відділу соціально-гумунітарної, виховної, профорієнтаційної роботи Наталією Коверсун обговорювали основні принципи безпеки в інтернет-середовищі, а також опрацьовували алгоритми для захисту себе та близьких від кіберзлочинів. Також до обговорення долучилася завідувачка бібліотекою Ніна Попова.