12 травня 2023 року представники відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ разом з курсанткою другого курсу Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну роботу у Ліцеї "Крила України"  м. Знам'янка Кіровоградської області.

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ разом з курсанткою другого курсу Харківського національного університету внутрішніх справ надали детальну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей за освітнім ступенем "бакалавр" випускників 11 класів.

По завершенню зустрічі були надані відповіді на всі питання.