08 травня 2023 року цикловою комісією авіаційного і радіоелектронного обладнання організовано профорієнтаційний захід з учнями 11 класів Кременчуцького ліцею № 5 імені Т.Г. Шевченка, на якому були присутні близько 20 учнів. Захід проводили заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи Юрій Шмельов, завідувач відділення фахової підготовки Сергій Владов, голова циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Альона Хебда, викладач циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Юрій Стущанський. Представники КЛК ХНУВС детально розповіли про умови навчання в коледжі, особливості спеціальностей та освітньо-професійних програм та умови вступу на основі повної загальної середньої освіти (11 класів). Наприкінці зустрічі представники КЛК ХНУВС охоче відповіли на всі питання, що були задані учнями Кременчуцького ліцею № 5 імені Т.Г. Шевченка.