04 травня 2023 року голова циклової комісії соціально-гуманітарних, філологічних дисциплін та фізичної підготовки, викладачка вищої категорії Юлія Кошева провела профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу Іванівського ліцею Кобеляцької міської ради Полтавської області.

Робота проведена з метою продовження навчання випускників ліцею в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Випускники ліцею ознайомилися зі спеціальностями, за якими здійснюється навчання в коледжі та за результатами зустрічі більшість випускників Іванівського ліцею виявили бажання вступати на навчання до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.