Науковий семінар на тему “Державна мова в незалежній державі” для членів наукового гуртка курсантів і студентів «Мовні засоби опису наукової інформації – важлива складова професійної підготовки» 22 лютого 2023 року був проведений науковий семінар на тему “Державна мова в незалежній державі” для членів наукового гуртка курсантів і студентів «Мовні засоби опису наукової інформації – важлива складова професійної підготовки» за участю представниць Кременчуцької міської публічної бібліотеки, сектору документів іноземними мовами Любмили Великотрав та Оленою Почепцовою. До заходу долучилися курсанти навчальної групи Пдрс-19-1б: Келвін Кушко, Іван Катишев, Іван Тимошенко, Ілля Кисельов.

З вітальним словом до присутніх звернулася керівниця наукового гуртка Оксана Савченко, привітавши з Міжнародним днем рідної мови. До уваги учасників заходу були представлені поетичні доробки сучасних українських авторів, присвячених українській мові, її важливості та вагомості для українців як зброї проти російської агресії. Представниці Кременчуцької міської публічної бібліотеки підготовула презентацію на тему “Звучи над світом рідне слово!”, у якій було зазначено, як саме та за яких обставин з’явився Міжнародний день рідної мови, як відзначають цей день у країнах світу,звучали цікаві легенди, гуморески, пісні, в яких наголошувалося на найціннішому скарбі будь-якого народу - мові, зокрема українського. Члени гуртка переглянули документальний фільм “Соловей співає” режисера Сергія Кримського. Вони поділились власними думками щодо побаченого і почутого під час наукового семінару, демонструючи високий рівень обізнаності із зазначеної теми.