Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Відповідно плану  профорієнтаційної роботи викладачі циклової комісії української та іноземної мов провели профорієнтаційну роботу з випускниками 9-тих , 11-тих класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 8 та № 26. Присутнім розповіли цікаві факти з історії навчального закладу та про переваги навчання в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ. Викладачі також ознайомили молодь зі спеціальностями, за якими ведеться підготовка, правилами подання документів на навчання, особливостями навчання, науковою діяльністю коледжу, дозвіллям курсантів і студентів та перспективами працевлаштування. Усіх присутніх запросили разом з батьками відвідати День відкритих дверей.