14 лютого 2023 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ викладачками циклової комісії природничих дисциплін Оксаною Гусаровою та Світланою Грибановою організовано та проведено дистанційну олімпіаду з інформатики.

Мета проведення заходу - підвищення зацікавленості курсантів до вивчення інформатики, використання набутих ними знань для опанування фахових компетенцій в подальшому навчанні та майбутній професійній діяльності.

Участь в олімпіаді з інформатики прийняли здобувачі освіти І курсу спеціальності 272 «Авіаційний транспорт», освітні програми: «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів», «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення ПММ» та 173 Авіоніка, «Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів».

За результатами проведення олімпіади визначені переможці:

І місце – Айрапетян Рубен, група ТМдбср-22-2

ІІ місце – Зволинський Михайло, група ТЕдбср-22-1

ІІІ місце – Ткачов Кирило, Темник Артем, Кравченко Максим, група ТМдбср-22-1

Вітаємо переможців!!! Висловлюємо слова вдячності всім учасникам олімпіади!