Взяли участь в опитуванні 76 здобувачів вищої освіти першого року навчання, охоплення контингенту склало 78,35 %. Анкетування було проведено для всіх спеціальностей, за якими навчаються курсанти та студенти першого курсу (073 «Менеджмент», 272 «Авіаційний транспорт», 173 «Авіоніка»), за всіма освітніми програми («Організація обслуговування на транспорті», «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів», «Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів», «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами», «Льотна експлуатація повітряних суден», «Аеронавігація»).

Загалом було опитано сім навчальних груп: ООТдбср-22-1, Пдср-22-1б, ТЕдбср-22-1, ТМдбср-22-1, ТМдбср-22-2, ТПМдбср-22-1, Пдср-22-1.

За результатами анкетування 22,37 % респондентів мають досвід участі в конкурсах наукових робіт; 17,1 % – були призерами (учасниками) наукових конкурсів; 40,78 % виявили бажання приймати участь в наукових квестах, що проводяться на базі коледжу, 67,1 % виявили бажання долучитися до науково-дослідницької роботи коледжу та у 4% є опубліковані наукові праці (тези доповіді, статті).