Спікеркою виступила Петченко Марина, яка поділилася своїм досвідом участі у стажуванні за кордоном, вебінарах, курсах, круглих столах з питань академічної доброчесності, розкрила питання нормативно-правового регулювання академічної доброчесності на державному рівні та на рівні коледжу, основні проблемні питання для вирішення яких створення правова база з академічної доброчесності, понятійний апарат (вітчизняний та закордонний досвід), основні принципи та фундаментальні цінності академічної доброчесності (вітчизняний та закордонний досвід), результати опитування щодо допущення недоброчесності серед здобувачів вищої освіти, навела перелік розповсюджених причин недоброчесності та шляхи їх уникнення.

У заході взяли участь понад 35 учасників освітнього процесу.

Проведений семінар надає можливість підвищити рівень обізнаності з питань академічної доброчесності, якість надання освітніх послуг у коледжі та попередити порушення принципів академічної доброчесності.