Спікерами заходу виступили:

Олександр Якушев – кандидат економічних наук, доцент, докторант спеціальності «Економіка», доцент кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету.

Олександр Скачков – кандидат технічних наук, доцент кафедри економіки, маркетингу та міжнародних економічних відносин Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".

Під час виступу спікери поділилися з учасниками своїм науково-практичним досвідом, розповіли про важливість наукової компоненти в формуванні компетенцій сучасного здобувача освіти та подальшій конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники взяли участь в тренінгових вправах, розроблених організаторами, у ході яких розкрили свої здібності до пошуково-дослідної роботи; навчалися формувати ділові комунікаціїі; тренували пам’ять та когнітивні здібності; активізували свої лідерські та ораторські здібності.

У заході взяли участь 95 здобувачів вищої освіти коледжу.