16 жовтня 2019 року в Міському палаці культури м.Кременчука відбулася виставка «Освіта та кар’єра», на якій були представлені навчальні заклади з усієї України. Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ прийняв активну участь в цьому заході. Виставку відкрив директор Департаменту освіти міста Кременчука Генадій Москалик, який побажав учасникам творчої наснаги і гідно представити свої навчальні заклади. Директор Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Олексій Котов виступив із промовою щодо можливості отримання відповідних спеціальностей в коледжі, а також щодо переваг, які будуть мати курсанти при вступі до коледжу. Майбутні випускники шкіл особливо жваво цікавилися рекламними проспектами коледжу, задавали питання щодо умов вступу та бюджетного фінансування навчання, деякі з них виявили бажання вступити до КЛК ХНУВС у 2020 році.