Заступник директора Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук, Юрій Шмельов, завідувач відділення фахової підготовки навчального відділу, кандидат технічних наук, Сергій Владов, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Тетяна Кравченко, провели онлайн-зустріч із представниками Глобинської громади, на якій були присутні більше 90 випускників шкіл 11 класів. Під час зустрічі були обговорені питання умов вступу та перспективи і переваги навчання в КЛК ХНУВС за льотно-технічними спеціальностями освітнього ступеню "бакалавр". Представники КЛК ХНУВС також представили відео-ролик про КЛК ХНУВС. По завершенню зустрічі були надані відповіді на всі питання.