08 лютого 2023 року викладачем циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки, спеціалістом вищої категорії, викладачем-методистом Валентиною Сиволожською для студентів 1 курсу (групи ООТдбср-22-1) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни "Біологія і екологія" на тему: "Онкологічні захворювання та онкогенні чинники. Профілактика онкологічних захворювань".

На цей захід була запрошена Тетяна Дрозд - міський фахівець, експерт Департаменту охорони здоров'я м. Кременчука, з питань санітарно-освітньої роботи. Студенти навчальної групи ознайомилися з онкогенними факторами, що спричиняють перетворення нормальних клітин в ракові пухлини, розширили знання здобуті раніше на заняттях біології.