05 грудня 2019 року викладач циклової комісії управління та адміністрування, спеціаліст вищої категорії Водолазська Наталія Вікторівна разом з бухгалтером Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Тукало Катериною Андріївною провели бінарне заняття з дисципліни «Облік на підприємствах малого бізнесу». Заняття відбулось на тему «Особливості податкового обліку та звітності на підприємствах малого бізнесу» зі студентами навчальної групи БОдбср-17-1 спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Бухгалтерський облік». Впродовж заняття практикуючим бухгалтером доведені прикладні аспекти особливостей податкового обліку та звітності на підприємствах малого бізнесу. Наприкінці заняття Тукало Катерина Андріївна відповіла на актуальні питання студентів по темі бінарного заняття.