У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС 29.02.2020 о 10.00 був проведений «День відкритих дверей» для учнів 9-11 класів та їх батьків. Під час проведення запланованого заходу відвідувачі були ознайомлені з правилами прийому до вступу в коледж у 2020 році за ОС Бакалавр та ОПС Фаховий молодший бакалавр, з переліком спеціальностей та особливостями і перевагами навчання на кожній з них, отримали інформацію щодо підготовчих курсів, що проводяться для учнів 9 класів та підготовки до ЗНО для 11 класів. Відбувалася екскурсія на центральній базі та аеродромі «В. Кохнівка», були відвідані навчальні аудиторії коледжу 1 та 2 навчальних корпусів, бібліотека, ангар, тренажерний центр, льотний загін. За результатами проведення «Дня відкритих дверей» виявили бажання навчатися на підготовчих курсах 6 учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл Полтавської області. Загалом 30 учнів 9 та 11 класів, які були присутні на «Дні відкритих дверей, бажають у 2020 році вступити на навчання до Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.