Починаючи профорієнтаційне турне викладач-методист вищої категорії циклової комісії загальноекономічних дисциплін відвідала Кременчуцьку загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 20. Викладач був запрошений керівництвом школи до участі у батьківських зборах учнів дев’ятих класів. За відпрацьованою схемою батьки учнів випускних 9-х класів ознайомилися з детальною інформацію про переваги навчання в КЛК ХНУВС за льотно-технічними та економічними спеціальностями, повідомила про багаторічну історію КЛК ХНУВС та величезний науковий потенціал, сучасну матеріально-технічну базу, а також висвітлила питання участі та ролі молоді у наукових, спортивних та культурно-масових заходах коледжу. Під час спілкування був розданий розроблений комплект агітаційного та рекламного матеріалу, який розрахований на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про спеціальності, про документи, що необхідні для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи. Приємно вразила обізнаність батьків з КЛК ХНУВС.