10 жовтня 2022 року викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Гуменний Віктор Степанович провів круглий стіл на тему: «Збалансоване харчування» за участю здобувачів освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ групи Пдср-22-2б:

Сопільняк Богдан
Матісько Олександр
Горбатенко Захар
Аврамчук Микита
Чорний Євген
Козак Євген

Активну участь прийняли наступні студенти: Матісько Олександр, Горбатенко Захар, Козак Євген. В роботі круглого столу прийняли участь заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук Шмельов Юрій Миколайович та викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки: викладач вищої категорії Галата Олег Вікторович, викладач першої категорії Ложченко Олександр Володимирович.

На засіданні круглого столу були розглянуті такі питання:

• Складові здоров’я людини.
  • Як харчування впливає на здоров’я людини?
  • Теорії харчування.
  • Біологічна функція їжі.
  • Розрахунок добового споживання продуктів та витрат енергії.