Головою циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, викладачем вищої категорії Альоною Хебдою та фахівцем групи моніторингу польотних даних Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Ігорем Васіним для здобувачів 3 курсу спеціальності 272 Авіаційний транспорт освітньо-професійна програма Аеронавігація (навчальні групі Пдср-20-1б, Пдср-20-2б) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Експлуатація авіаційного і радіоелектронного обладнання: вертоліт Мі-2» за темою «Світлотехнічне обладнання». Здобувачі ознайомились з внутрішнім та зовнішнім світлотехнічним обладнанням вертольоту Мі-2, його призначенням, принципом роботи, розміщенням на повітряному судні, передпольотною перевіркою та льотною експлуатацією. Ігор Васін розповів про переваги та недоліки світлотехнічного обладнання при його експлуатації, можливі відмови, а також можливості його заміни на більш сучасні і більш ефективні. Наприкінці заняття спеціалісти відповіли на багаточисленні запитання здобувачів.