Викладачем циклової комісії аеронавігації Світланою Дроздовою, заступником директора Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС кандидатом технічних наук Юрієм Шмельовим за участі випускника 2001 року Кременчуцького льотного училища Катишева Василя Олексійовича, командира вертольоту Мі-14 ПЖ, вертольотного загону вертольотної ескадрильї Морської авіації, для здобувачів освітньої програми Аеронавігація, 6 жовтня 2022 року було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Аеродроми». Під час бінарного заняття, Василь Катишев приділив увагу використанню авіаційної техніки на воді. Здобувачі освіти ознайомилися з особливостями та перспективами експлуатації авіаційної техніки на водних просторах. Василь Катишев розповів здобувачам освіти із власного досвіду про експлуатацію авіаційної техніки, особливості розрахунку маршрутів в складних метеорологічних умовах, дії в аварійних ситуаціях, які можуть трапитись у польоті. Василь Олексійович продемонстрував практичне використання аварійних контрольних карт, що використовуються при виникненні аварійної ситуації. Наприкінці заняття доповідач відповів на численні запитання здобувачів освіти стосовно метеорологічних умов, та аварійних режимів експлуатації авіаційної техніки на воді.