26 та 27 травня 2022 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проходив комплексний екзамен за фахом спеціальності 071 Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік). Голова екзаменаційної комісії – бухгалтер КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» Харченко Ірина Вікторівна.

До складання комплексного екзамену за фахом було допущено 25 здобувачів освіти ІІІ курсу навчальної групи БОдбср-19-1 освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст (23 здобувачі освіти), освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр (2 здобувачі освіти), спеціальності 071 Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік).

Комплексний екзамен за фахом проводився згідно розкладу у встановлені терміни. Здобувачі освіти які знаходились під час проведення комплексного екзамену за фахом за межами країни, здавали екзамен з використанням програмного забезпечення Zoom. Результати комплексного екзамену за фахом були оголошені після оформлення відповідних протоколів засідання екзаменаційної комісії. Під час проведення екзамену конфліктних ситуацій не виникало. Зауважень щодо забезпечення організації роботи екзаменаційної комісії не виявлено. Слід відзначити високий рівень підготовки здобувачів освіти, які показали відмінні результати при здачі комплексного екзамену за фахом, зокрема Гольченко Д.О., Борис К.М., Громова А.С., Журавель В.С., Захарченко О.М., Лещенко М.А., Москалик І.В., Перевертайло Є.В., Тимченко А.О., Юрченко М.А.

Екзаменаційна комісія постановила присвоїти здобувачам освіти кваліфікацію молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку (23 здобувачі освіти) та освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр (2 здобувачі освіти).