У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску здобувачів освіти ІІІ курсу навчальної групи БОдбср-19-1 освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст (23 здобувачі освіти), освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр (2 здобувачі освіти), спеціальності 071 Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік). 25 здобувачів освіти – отримали дипломи про освіту, з них 5 з відзнакою: Гольченко Діана Олександрівна, Журавель Віолетта Сергіївна, Лещенко Марія Андріївна, Москалик Ірина Віталіївна, Перевертайло Євгенія Віталіївна. Вручив дипломи та привітав випускників заступник директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи Шмельов Юрій Миколайович. З напутнім словом до випускників звернулися начальник навчального відділу Білик Алла Олександрівна та класний керівник випускників Водолазська Наталія Вікторівна.