20 лютого 2020 р. викладачем циклової комісії української та іноземної мов навчального відділу Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, спеціалістом вищої категорії Людмилою Іванченко за участі інженера з технічного обслуговування, ремонту та діагностики авіаційної техніки групи лабораторної перевірки і ремонту приладів, електро та радіообладнання Авіаційно-технічної бази Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Сергія Верменича для курсантів 4 курсу спеціальності 272 Авіаційний транспорт, спеціалізації Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів (навчальна група ТМдбср-16-2) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Професійна англійська мова» за темою «Важливість англійської мови в майбутній професії».  Сергій Миколайович зазначив про необхідність вивчення іноземної мови для професійного зростання техніків-механіків, та про вимоги різних авіакомпаній. Він наголосив, що для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар’єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідно. Курсанти усвідомили,що володіння англійською дозволяє фахівцеві підтримувати свою конкурентоспроможність. Наприкінці заняття Сергій Верменич відповів на запитання курсантів. Курсанти отримали інформацію щодо практичного використання здобутих знань з даної дисципліни. Заняття було інформативним, направлене на мотивацію та зацікавленність курсантів у вивченні професійної англійської мови.