19 квітня 2022 року викладачем циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатом економічних наук Пушкар Оленою Іванівною було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Інформаційний менеджмент» на тему «Захист інформації» за участю головного бухгалтера ТОВ «Стімекс – С», Бондаренко Людмили Федорівни, яка безпосередньо використовує великі масиви інформації у своїй професійній діяльності. На бінарному занятті були присутні викладач циклової комісії економіки та управління Луценко Галина Павлівна та здобувачі освіти навчальної групи ООТдбср-19-1. Людмила Федорівна ознайомила присутніх з законодавчою базою, а саме Законом України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», з джерелами небезпеки інформаційних об’єктів, засобами попередження витоку інформації, з практичними аспектами захисту інформації. Заняття пройшло в цікавій та доброзичливій атмосфері, доповнювалося відповідями на питання, що дозволило розширити базові знання здобувачів освіти та надати їм практичні рекомендації для використання в майбутній професійній діяльності.