Другі вихідні поспіль команда Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС із волейболу ВК «АВІАТОР» перемагає у поєдинках Відкритого чемпіонату міста Полтава. На позаминулих вихідних спортсмени обіграли ВК «Решетилівка-2» із рахунком 3:0. Решетилівка грає у другій лізі чемпіонату України.

У минулу неділю 20-ого лютого команда нашого навчального закладу зіграла з Полтавським політехнічним коледжем. З ними у нас була однакова кількість очок у турнірній таблиці. «Авіатори» здолали полтавчан із рахунком 3:1. Таким чином, після 6-го туру команда льотного коледжу закріпилася на третьому місці.

У середу 23-ого лютого у спортивному комплексі КЛК ХНУВС пройде 3-тур Чемпіонату з волейболу міста Кременчука. Команда «ВК» Авіатор прийматиме команду «Елтех-2». Щиро зичимо перемоги та запрошуємо усіх бажаючих підтримати нашу команду!