У День Героїв Небесної Сотні представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС взяли участь у загальноміському меморіальному заході. Разом із міською владою міста Кременчук, учасниками Майдану і Революції Гідності та небайдужими містянами, курсанти та студенти навчального закладу поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

Пам'ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, які загинули, відстоюючи демократичні права і свободи українського народу, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. Пам’ятний день встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги, стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи європейське майбутнє України.