17 лютого 2020 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС було організовано та проведено І етап VІ Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі   Українці, метою якого є сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки, долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу шляхом вивчення та дослідження історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив.

У І етапі Фестивалю-конкурсу взяли участь 18 курсантів та студентів КЛК ХНУВС. Організатор заходу - викладач циклової комісії української та іноземної мов Гардаш Валентина Вікторівна.

Журі у складі: Голова - Петченко Марина Валентинівна, завідувач науковим відділом, кандидат економічних наук, члени журі - Гончаренко Тетяна Вадимівна, завідувач організаційно-виховним відділенням,Тріско Оксана Миколаївна практичний психолог, Чередник Світлана Олексіївна, викладач української мови та зарубіжної літератури  циклової комісії української та іноземної мов визначили кращі з кращих робіт курсантів та студентів у таких номінаціях: «декламація», «малюнок», «твір», які будуть відправлені для участі в ІІ етапі змагання, що відбудеться в місті Полтава.

У номінації «Декламація»:  І місце – курсант н.гр.ТЕдбср 19-1 Яновський Владислав В’ячеславович; ІІ місце – курсант н.гр.ТМдбср 19-2 Ходін Дмитро Сергійович та курсант н.гр.ТЕдбср 19-2 Тарадін Дмитро Сергійович; ІІІ місце- курсант н.гр.ТЕдбср 19-1 Жадан Сергій Олександрович, курсант н.гр.ТЕдбср 19-2 Олійник Олег Михайлович, курсант н.гр. ТЕдбср 19-1 Галайда Назарій Михайлович.

У номінації «Малюнок»:  І місце – курсант н.гр.ТМдбср 19-3 Буряк Денис Олександрович; ІІ місце –курсант н.гр.ТЕдбср 19-1 Гекало Денис Володимирович; ІІІ місце – студентка н.гр.БОдбср 19-1 Баринова Анастасія Миколаївна.

У номінації «Твір»:  І місце – студентка н.гр.БОдбср 19-1 Лещенко Марія Андріївна, ІІ місце – студентка н.гр. ООТдбр 19-1 Зімачова  Діана Сергіївна, курсант н.гр.ТЕдбср19-2 Семерянін Тимур Олегович, ІІІ місце – курсант н.гр.ТЕдбср 19-2 Кочерга Ілля Олегович,курсант н.гр.ТМ дбср 19-3 Кисельов Назар Романович, курсант н.гр. ТМдбср 19-1 Тихонов Антон Олександрович.