9 грудня 2021 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ цикловою комісією економіки і управління було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Маркетинг» серед здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Організація обслуговування на транспорті» спеціальності 073 «Менеджмент». Олімпіаду проводила викладач вищої категорії, викладач – методист, кандидат економічних наук Пушкар Олена Іванівна. Серед здобувачів освіти під час проведення олімпіади відбулось творче змагання здобутих у ході теоретичної та практичної підготовки знань та компетентностей, що сприяє розвитку інтересу до майбутньої професії шляхом вирішення практичних завдань у сфері маркетингу.

Переможцями олімпіади стали:

1 місце – Білан Софія Олександрівна (навчальна група ООТдбср -19-2)
2 місце – Кузуб Марія Владиславівна (навчальна група ООТдбср -19-2)
3 місце – Кушка Богдана Миколаївна (навчальна група ООТдбср -19-1)

Дякуємо всім учасникам олімпіади та вітаємо переможців. Бажаємо успіхів, творчого піднесення та нових перемог!