Старша викладачка циклової комісії економіки та управління, кандидатка економічних наук, спеціалістка вищої категорії, викладачка-
методистка Олена Цимбалістова разом з викладачкою другої категорії циклової комісії економіки та управління Оленою Черніховою прийняли участь у вебінарі «Лідерство у ланцюгах постачань», організованому Київською логістичною школою.

Спікерами заходу виступили:
 Маргарита Романова - директор з дистрибуції та операціями GlaxoSmithKline
 Віра Добачевська - засновниця KLS та Президент представництва CSCMP в Україні
 Ксенія Валієва - тренер і бізнес-консультант, коуч топ-керівників, VP Membership
 Марія Григорак – Education Chair, старший науковий співробітник Інституту кібернетики НАН України.

Під час заходу розглядались наступні питання: CSCMP в Україні. Лідерство в Supply Chain визначає ринкові позиції бізнесу. Сервісне лідерство переваги та недоліки. Особистий кейс лідерства. Також учасники вебінару пройшли тренінг на тему «Рольова модель сервісного лідера, категорії та традиційне лідерство». Отримані знання будуть використані в освітньому процесі та науковій діяльності.