Відповідно до плану роботи постійно діючого семінару з підвищення професійної майстерності новоприйнятих педагогічних працівників та педагогічних працівників, що мають стаж роботи до трьох років, 8 грудня 2021 року відбулося лекційне заняття, яке провели професори навчального відділу Гаврилюк Ю.М. та Тягній В. Г. на тему "Використання практичних навичок при спілкуванні зі здобувачами освіти КЛК ХНУВС". У рамках проведеного заняття Гаврилюк Ю.М. та Тягній В.Г. поділилися своїм досвідом з молодими викладачами, розповіли про власні методики викладання навчальних дисциплін, навели приклади зі свого життя. Слухачі лекції, а саме: новоприйняті педагогічні, наукові працівники та педагогічні працівники коледжу з досвідом роботи до трьох років отримали нові знання, які будуть використані ними у подальшому при викладанні навчальних дисциплін. Модератором і координатором постійно діючого семінару з підвищення професійної майстерності є кандидат економічних наук, методист, в.о. завідувача відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування навчального відділу коледжу Людмила Олійник.