Керівником наукового гуртка викладачкою циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Чередник  було проведено науковий семінар «Формування комунікативних компетентностей: проблеми та перспективи» з членами наукового гуртка «Сучасна ділова комунікація». Викладачка звернула увагу учасників на сучасні проблеми комунікації, знецінення живого спілкування та шляхи формування комунікативних компетентностей.

У семінарі взяли участь: начальниця наукового відділу, відповідальна з гендерних питань кандидатка економічних наук Марина Петченко; фахівець відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, практичний психолог вищої категорії Оксана Тріско та  завідувачка клубу, режисерка, авторка текстів пісень Тетяна Булат – які дали багато порад та рекомендацій  членам наукового гуртка. Серед курсантів: Ілля Кочерга, Олег Олійник, Віталій Савенко, Дмитро Тарадін, Кирило Протопопов, Анастасія Бондаренко, Анастасія Горпинченко, Валерія Зіненко,  Альона Сапа, Марина Шевченко.

Були представлені доповіді здобувачів на різні теми. Прослухавши доповіді учасники заходу взяли участь в обговоренні актуальних питань, висловлювали свою точку зору. Викладачка подякувала учасникам семінару за активну участь в обговоренні, зацікавленість даною темою та підготовку.