Представники КЛК ХНУВС успішно пройшли повний курс навчання техніків-інструкторів у компанії «AIRBUS HELICOPTERS» у м. Маріньян, Франція

Працівники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ з числа персоналу з технічного обслуговування повітряних суден Руслан Снегірь та Олександр Грінченко пройшли повний курс навчання техніків-інструкторів у тренувально-навчальному центрі компанії «AIRBUS HELICOPTERS» у м. Маріньян (Франція) на курсі «Modules for Airframe Instructors».


ХХХІ Міжнародна конференція «Нові технології в машинобудуванні»

Старші викладачі циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Олена Цимбалістова і кандидат економічних наук Марина Харченко взяли участь у ХХХІ Міжнародній конференції «Нові технології в машинобудуванні», організованою кафедрою теоретичної механіки, машинознавства та роботомеханічних систем Національного аерокосмічного університету  імені М.Є. Жуковського  «Харківський авіаційний інститут».  


Представниці Кременчуцького льотного коледжу взяли участь у форумі «Жінки можуть»

Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – відповідальна з гендерних питань кандидатка економічних наук Марина Петченко, курсантки Вікторія Гиренко, Анастасія Доценко та Катерина Рикова – взяли участь у форумі  «Жінки можуть».


Представниці Кременчуцького льотного коледжу пройшли онлайн-курс із академічної доброчесності

Голова та викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Яна Долударєва та викладачка-методист Світлана Грибанова пройшли онлайн-курс за темою «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» на освітній платформі України «Prometheus» у рамках проєкту Американських Рад з міжнародної освіти «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».


В інформаційній програмі «Факти» на телеканалі ICTV вийшов сюжет про Кременчуцький льотний коледж ХНУВС

В інформаційній програмі «Факти» на телеканалі ICTV вийшов сюжет про навчання пілотів у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ, про польоти курсантів на вертольотах Мі-2, про сучасні макети, зокрема, французький вертоліт – Airbus-H225, про інсталяцію повнопілотажного симулятора H225, яких у світі всього п'ять і один із них – у Кременчуцькому льотному коледжі.


Представниця Кременчуцького льотного коледжу стала членкинею Громадської організації «Міжнародний центр з розвитку науки і технологій»

Викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова стала членкинею Громадської організації «Міжнародний центр з розвитку науки і технологій».


Денис Монастирський представив новосформовану команду МВС України

Сьогодні, 6 вересня, під час презентації пріоритетних напрямів та проєктів Міністерства внутрішніх справ України очільник відомства представив новосформовану команду.

Денис Монастирський розповів, що першим заступником міністра внутрішніх справ став Євген Єнін. «Євген Єнін – досвідчений політик, який координуватиме діяльність цілого ряду структур МВС, включно з Національною поліцією», – повідомив міністр.


Денис Монастирський: П’ять структур МВС – це той кулак, який може гарантувати безпеку держави

Структура Міністерства внутрішніх справ має залишатися цілісною для ефективного гарантування безпеки держави, наголошує міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».


Озеленення території Кременчуцького льотного коледжу

На початку нового навчального року першокурсники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС висадили ялинки і туї, які були подаровані міським головою Віталієм Малецьким. Дерева прикрасили центральний вхід адміністративного корпусу льотного коледжу та його прилеглі території.


Перший проректор Дмитро Швець відвідав аеродром «Велика Кохнівка»

Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець відвідав аеродром «Велика Кохнівка», де курсанти Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС проводили планові навчальні польоти. Сьогодні польоти виконували семеро курсантів на п’яти вертолітах Мі-2.


Усі новини...