Гендер, гідність, рівність. Конституційна скарга як інструмент захисту від дискримінації

Відповідальна з гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко взяла участь в онлайн-тренінгу з практичного та гендерного аспекту конституційної скарги: «Гендер, гідність, рівність. Конституційна скарга як інструмент захисту від дискримінації».


Відкрита зустріч з експертною групою Національного агентства забезпечення якості освіти

10 червня 2021 року о 13.00 у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС у рамках проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Аеронавігація» за спеціальністю 272 «Авіаційний транспорт» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи Національного агентства забезпечення якості вищої освіти в режимі відеоконференції.


Кременчуцький льотний коледж – призер конкурсу «Благодійна Полтавщина 2020»

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ вперше взяв участь у Регіональному конкурсі «Благодійна Полтавщина 2020» і посів ІІІ місце у номінації «Колективне волонтерство».


До уваги!

З 10 по 12 червня 2021 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проходитиме повторна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Аеронавігація».


У Кременчуцькому льотному коледжі нагородили переможців онлайн-олімпіади

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження переможців онлайн-олімпіади з дисциплін «Хімія» для здобувачів освіти І курсу та «Органічна хімія» для здобувачів освіти ІІ курсу.


Виставка-інсталяція До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

Виставка-інсталяція До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища "Нехай земля квітує всюди - природу збережемо, люди!"


Бібліотечний фонд Кременчуцького льотного коледжу поповнився сучасними виданнями

У межах співпраці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» за проєктом «Мобільна школа жіночого антикорупційного активізму «АнтиКа»» бібліотеці коледжу подаровано 40 сучасних видань.


У льотному коледжі проведено круглий стіл і семінар з європейської інтеграції

Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Марина Кірюхіна, Олексій Матета, Ольга Хомяк провели круглий стіл «Тридцять років незалежності України та Європейський вибір» та семінар на тему «Україна на шляху до євроінтеграції».


У Кременчуцькому льотному коледжі готуються до польотів курсантів

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ триває активна підготовка до польотів курсантів. Пілоти-інструктори Юрій Рубаник та Юрій Сердюк на чолі із заступником командиру льотного загону Станіславом Кравцем провели тренувальні польоти на аеродромі Велика Кохнівка на допуск до виконання навчальних польотів з курсантами.


Студентка Кременчуцького льотного коледжу стала призеркою міжнародного конкурсу

Студентка Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Лещенко стала призеркою І Міжнародного конкурсу-фестивалю учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», присвяченого 150-річчю з дня народження Лесі Українки.


Усі новини...