Застосування інтерактивних методів навчання на заняттях української мови та літератури

Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, начальниця наукового відділу, кандидатка економічних наук Марина Петченко та інспектор наукового відділу Наталія Довбиш взяли участь у роботі круглого столу на тему «Застосування інтерактивних методів навчання на заняттях української мови та літератури».


Цифрові інструменти Google

Викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Світлана Грибанова закінчила навчання та успішно склала підсумковий тест навчального курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії», організований Міністерством освіти і науки України та компанією Google Україна.


16 днів проти гендерного насильства

У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулося відкриття Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства» за участі заступника директора коледжу Юрія Шмельова та фахівців відділу соціально-гуманітарної виховної та профорієнтаційної роботи. Також участь взяли фахівець відділу психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення  Оксана Тріско, курсанти і студенти коледжу.


Ґендерне бюджетування в Україні: досягнення, виклики, перспективи розвитку

Начальниця наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко взяла дистанційно участь в онлайн-конференції «Ґендерне бюджетування в Україні: досягнення, виклики, перспективи розвитку», яка організована з нагоди завершення проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні».


Підвищення кваліфікації вчителів: через самоосвіту до професійного зростання

Голова циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Оксана Савченко взяла участь в інтернет-конференції «Підвищення кваліфікації вчителів: через самоосвіту до професійного зростання», що підготувала команда Освітнього проєкту «На Урок».


Цифрові інструменти Google для науковців

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ прослухали онлайн-семінар та тему «Цифрові інструменти Google для науковців», який було організованого Google спільно з Міністерством освіти та науки України. Головним спікером стала Антоніна Букач – учитель-методист, аспірант Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», директор ТОВ «Академія цифрового розвитку».


У коледжі проведено ІІ етап ХХІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС проведено ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 20 курсантів та студентів 1-2 курсів. 


Цифрові інструменти Google для науковців

Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Людмила Чижова взяла участь в онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», організованого Google спільно з Міністерством освіти та науки України.


Переможці ІІ етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся ІІ етап ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря.


Сучасні підходи до профілактики вживання неповнолітніми психоактивних речовин

Завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Давидюк та фахівець відділення Оксана Тріско дистанційно взяли участь у 6-годинному засіданні круглого столу «Сучасні підходи до профілактики вживання неповнолітніми психоактивних речовин», організованого Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.


Усі новини...