Шановні абітурієнти!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у проведенні Днів Відкритих дверей (online).


Якщо ти з дитинства мрієш підкорювати небо, запрошуємо до нас!

Якщо ти з дитинства мрієш підкорювати небо, запрошуємо до нас! Кременчуцький льотний коледж ХНУВС запрошує абітурієнтів на базі 9-11 класів


Представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС взяли участь в українському Жіночому Конгресі

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко та Наталія Кіцель взяли онлайн участь в українському Жіночому Конгресі, який формує політику рівних прав і можливостей між чоловіками та жінками для Уряду, парламенту, місцевих громад, приватного та громадського секторів та медіаcпільноти.


Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш дистанційно пройшла онлайн-курс на тему «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». 


Science Direct – можливості у відкритому доступі

Представники наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – начальник відділу кандидат економічних наук Марина Петченко, науковий співробітник кандидат фізико-математичних наук Олександр Базик та інспектор Наталія Довбиш взяли участь у вебінарі на тему «Science Direct – можливості у відкритому доступі».


Академія цифрового розвитку

Голова та викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Яна Долударєва та викладачка-методист Світлана Грибанова взяли участь у вебінарі на тему «Онлайн-круїз на лайнері "Академія цифрового розвитку"».


Представники Кременчуцького льотного коледжу ознайомилися з новими трендами у сфері логістики

Голова та викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, кандидат економічних наук Олена Цимбалістова та спеціаліст Олена Черніхова взяли участь у дистанційному вебінарі-відкритті представництва Ради професіоналів з управління ланцюгами постачання в Україні (Council of Supply Chain Management Professionals).


День відкритих дверей online

17-го липня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей у вигляді online-конференції за участю заступника директора коледжу Юрія Шмельова та завідувача відділення планування навчального процесу фахової підготовки Сергія Владова. Під час online зустрічі абітурієнтам були роз`яснені правила вступу до КЛК ХНУВС, перспективи навчання за спеціальностями та надані відповіді на поставленні питання від абітурієнтів.


Курсанти коледжу опанували онлайн-курс Introductionto Cybersecurity «Вступ до кіберзахисту» від корпорації CISCO

Курсанти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Антон Терещенко, Віталій Покутній, Владислав Самойленко, Олександр Чікунов отримали сертифікати від американської транснаціональної корпорації CISCO за освоєний онлайн-курс Introductionto Cybersecurity «Вступ до кіберзахисту».


Плагіат: як не втратити свою репутацію?

Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Плагіат: як не втратити свою репутацію» від ГО «Прогресильні».


Усі новини...