Представниця Кременчуцького льотного коледжу стала членкинею Громадської організації «Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва»

Відповідальна з академічної доброчесності Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко стала членкинею Громадської організації «Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва».


Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.


Колектив авторів Кременчуцького льотного коледжу продовжує апробацію результатів досліджень у виданнях наукометричної бази Scopus

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – директор коледжу Руслан Яковлєв, заступник директора коледжу з навчально-методичної та наукової роботи кандидат технічних наук Юрій Шмельов, викладач циклової комісії економіки і управління доктор економічних наук Василь Ковальський, відповідальна з гендерних питань та академічної доброчесності кандидат економічних наук Марина Петченко – дистанційно взяли участь у роботі Second International Conferenceon Sustainable Futures.


Представники льотного коледжу взяли участь у благодійному аукціоні

Благодійність може бути не лише шляхетною, а й креативною справою – це на своєму прикладі довели працівники, курсанти і студенти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, долучившись до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».


Курсант льотного коледжу Захар Горбатенко – переможець Міжнародного фотоконкурсу

Курсанти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у ІІ Міжнародному фотоконкурсі «Ми – Люди Землі», що відбувся у Києві.


Гнучкість (адаптивність) розуму і мислення

Відповідальна з академічної доброчесності та гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко пройшла онлайн-курс на тему «Гнучкість (адаптивність)» на платформі Освітній Хаб.


Конфліктна і гендерна чутливість у роботі з представниками/представницями вразливих категорій

Відповідальна з гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко пройшла онлайн-курс на тему  «Конфліктна і гендерна чутливість у роботі з представниками/цями вразливих категорій», що реалізований у рамках проєкту «Радник» канадської неурядової організації «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.


144 випускника Кременчуцького льотного коледжу отримали дипломи

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску курсантів та студентів коледжу. Захід пройшов у Міському палаці культури.

Після внесення Прапору України та коледжу, виконання Державного Гімну, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять пілотів, які загинули під час виконання польотів.


До Дня Конституції України у Кременчуцькому льотному коледжі відбулася історично-правова година

До 25-ї річниці Конституції України у бібліотеці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася історично-правова година, в якій взяли курсанти, студенти та викладачі коледжу.


Курсанти Кременчуцького льотного коледжу привітали молодь зі святами

З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді вокальний гурт Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС «Крила» та колектив «Vocal inside out» підготували концерт для молоді с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області, з яким виступили у Піщанському центрі культури та дозвілля.


Усі новини...