Онлайн-курс «Інтегральна динаміка. Еволюція мислення, лідерства, економіки і політики»

Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Інтегральна динаміка. Еволюція мислення, лідерства, економіки і політики» та отримав сертифікат.


Представники Кременчуцького льотного коледжу взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Курсант Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Захар Плужник взяв участь у підсумковій науково-практичній конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Радіотехніка».


Курсанти коледжу взяли участь в акції «Створимо ліси разом!»

Курсанти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створимо ліси разом!», яка проводилася до Міжнародного дня лісу.


Викладачка коледжу пройшла онлайн-курс «Мистецтво Викладання»

Мета заходу – підготувати викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи.


Онлайн-презентація «Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України»

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ та його відокремлених структурних підрозділів – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу – на чолі з ректором, генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком взяли онлайн-участь у презентації «Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України».


Представник Кременчуцького льотного коледжу взяв участь в онлайн-курсі «Креативне мислення»

Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Креативне мислення».


Запрошуємо до онлайн-голосування!

З 12 по 19 квітня 2021 року на базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС проходить фотоконкурс-виставка авторських світлин серед курсантів та студентів навчальних груп за темами «Пульс сучасності» і «Ми – люди Землі». Всі переможці І етапу будуть визначені 20 квітня з урахуванням онлайн-голосування та рішенням експертного журі конкурсу. У ІІ етапі фотороботи переможців будуть відправлені до м. Києва для участі у Всеукраїнському конкурсі.


Особливості підготовки до ЗНО з української літератури

Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко та викладачки Наталія Коверсун і Світлана Чередник дистанційно взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Особливості підготовки до ЗНО з української літератури» від видавництва «Навчальна книга – Богдан».


Онлайн-тренінг з правової оцінки конфліктів в релігійній сфері

Викладачка циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Ольга Хомяк пройшла онлайн-тренінг на тему «Захист релігійних прав та свобод в Україні в умовах змін» та отримала сертифікат.


У льотному коледжі відбулося засідання наукового гуртка

У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулося засідання наукового гуртка на тему «Реалізація комунікативної, культурологічної та мислетворчої функції мови». Керівник гуртка Світлана Чередник надала інформацію щодо участі курсантів у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство», яка відбудеться 12 травня 2021 року на базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС. Особливу увагу здобувачів було звернено на запобігання та виявлення плагіату в наукових роботах членів гуртка.


Усі новини...