Представники Кременчуцького льотного коледжу вшанували пам'ять загиблих захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам'яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.


Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Колектив Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає всіх із Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо в Новому році відчути більше злетів, досягти небувалих висот! Зростання доходів, нових досягнень, дивовижних відкриттів і незабутніх зустрічей!
Нехай Новий рік принесе поліпшення ділових позицій і зростання доходів! Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань. 
Хай життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить на добрі справи. Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі! 
Тож нехай 2021 рік стане часом нових перемог та звершень, які принесуть Україні добробут та процвітання. Чистого і мирного неба всім нам!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями, Директор КЛК ХНУВС Руслан Яковлєв


Трансформація конфліктів

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш дистанційно пройшла 5-тижневий  курс «Трансформація конфліктів» що проведений у партнерстві з CRISP-Conflict Simulation (європейська волонтерська служба) за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine (фонд, чиї проєкти спрямовані на підтримку демократичного розвитку).


Гендерний підхід на місцевому рівні в Україні

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш закінчила чотирьохтижневий онлайн-курс «Гендерний підхід на місцевому рівні в Україні».


Synergy. IT Business& IT Education

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – начальниця наукового відділу кандидатка економічних наук Марина Петченко, науковий співробітник кандидат фізико-математичних наук Олександр Базик, інспектор магістр соціології та соціальних комунікацій Наталія Довбиш, завідувач лабораторії тестового контролю знань Наталія Кіцель – взяли участь у конференції «Synergy. IT Business& IT Education», організатором якої стала IT Ukraine Association – найбільше об’єднання компаній-розробників програмного забезпечення в країні. 


У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулася першість з настільного тенісу

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки серед курсантів та студентів було проведено першість з настільного тенісу. Захід проходив із дотриманням карантинних вимог за коловою системою в два етапи. У змаганнях взяли участь 20 юнаків і дівчат. За результатами змагань визначено переможців і призерів.


Представники Кременчуцького льотного коледжу привітали дітей з особливими освітніми потребами

Новорічні свята символізують втілення дитячих бажань. За участі особового перемінного складу та працівників Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся Благодійний захід до Новорічних та Різдвяних свят для дітей з особливими освітніми потребами Градизької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.


Круглий стіл зі стейкхолдером

У Кременчуцькому льотному коледжі відбулась зустріч гаранта Олени Цимбалістової та викладачів робочої групи освітньо-професійної програми «Логістика зі стейкхолдером» із завідувачем відділу фонду Кременчуцького Краєзнавчого музею Іриною Машеровою. У межах круглого столу гарант пояснила значення моніторингу та врахування пропозицій стейкхолдерів для покращення освітнього процесу здобувачів вищої освіти.


Участь у вебінарах працівників Кременчуцького льотного коледжу від Регіонального представництва КМЄС

Протягом листопада–грудня 2020 року відділом міжнародного співробітництва Харківського національного університета внутрішніх справ було проведено серію вебінарів від Регіонального представництва КМЄС у Харкові, які були присвячені актуальним темам сьогодення. Серет таких: «Відновне правосуддя. Медіація та фасилітація у кримінальному провадженні», «Міжнародна поліцейська співпраця. Європол», «Особливості допиту малолітніх або неповнолітніх свідків чи потерпілих», «Підвищення рівня обізнаності щодо боротьби із торгівлею людьми» та ін.


Кременчуцький льотний колежд ХНУВС запрошує на роботу викладачів

Кременчуцькому льотному колежду потрібен:

  • викладач з вищою освітою в галузі технічного обслуговувавння (технік-механік) та ремонту повітряних суден і авіаційних двигунів (авіаційної техніки)
  • викладач з вищою освітою в галузі авіоніки (експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів, обслуговування систем повітряних суден)


Усі новини...