Шановні абітурієнти!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у проведенні Днів Відкритих дверей (online).


День відкритих дверей online

10-го липня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей у вигляді online-конференції за участю заступника директора коледжу Юрія Шмельова та відповідального секретаря приймальної комісії Тетяни Кравченко.


Вступайте на навчання до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ!

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців за льотними спеціальностями – аеронавігація, льотна експлуатація повітряних суден, а також за технічними та економічними спеціальностями. Уперше коледж здійснює набір студентів за новою освітньо-професійною програмою «Оператор безпілотних літальних апаратів».


День відкритих дверей online

8-го липня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей у вигляді online-конференції за участю заступника директора коледжу Юрія Шмельова та відповідального секретаря приймальної комісії Тетяни Кравченко.


Закохана у небо з дитинства

У небі серед пілотів авіаційного шоу, яке відбувалося з нагоди випуску курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу, – єдина дівчина, випускниця цього ж коледжу 2015 року Аліна Бабінська. Вона вправно керує гвинтокрилом і почувається на сьомому небі від щастя, тому що любить свою професію і закохана у неї з дитинства.


На телеканалі Громадського телебачення вийшов сюжет про урочисті заходи, які відбулися у Кременчуцькому льотному коледжі

На телеканалі Громадського телебачення «UA:Кременчук» вийшов сюжет про урочистості з нагоди 60-річчя та випуску курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.


Закохуємося у небо! (відео)

У Кременчуцьких новинах вийшов сюжет «Закохані у небо» про Кременчуцький льотний коледж, який в Україні є одним із провідних закладів освіти з підготовки пілотів для вертольотів, фахівців авіації інженерно-технічного складу. Тут також надають освіту за економічними спеціальностями.


Авіаційне шоу над Дніпром

Після завершення урочистостей з нагоди 60-річчя та випуску курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу відбулося авіаційне шоу на набережній р. Дніпро. Тренувальні польоти на вертольоті Mi-2 МСБ-1 – новому модернізованому українському вертольоті виконав екіпаж авіакомпанії «Мотор Січ» – пілот-інструктор Олександр Довженко та пілот Аліна Бабінська – випускниця  Кременчуцького льотного коледжу 2015 року. Після закінчення КЛК Аліна працює в авіакомпанії «Мотор Січ» на посаді командира повітряного судна Мі-2. Виконує самостійні польоти по перевезенню вантажів та пасажирів.  Вертоліт виконав політ на безпечно малій висоті з використанням правого та лівого віражу з креном 20° на швидкості 170 км/год.


Заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров: «МВС створює принципово нову систему авіаційної підтримки»

З вітальними та напутніми словами від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України до випускників Кременчуцького льотного коледжу звернувся заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров. Він зазначив: «Льотний заклад освіти має славну історію, а випускники коледжу створили для нього міжнародний авторитет та надзвичайну географію з 75 країн світу. Переконані, що коледж і надалі зростатиме як потужний центр підготовки фахівців для цивільної та державної авіації, забезпечуючи якість освіти європейського рівня.


Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов: «Приєднання до поліцейського вишу відкрило коледжу додаткові можливості для розвитку»

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов назвав новою епохою в розвитку Кременчуцького льотного коледжу його приєднання до Харківського національного університету внутрішніх справ. «В історії кожного навчального закладу є події, які впливають на його подальший розвиток, – зазначив губернатор Полтавщини. – Упевнений, для Кременчуцького льотного коледжу приєднання до поліцейського вишу відкрило додаткові можливості для розвитку навчальної, матеріально-технічної бази, отримання практичного та професійного досвіду. Символічно, що сьогодні, в ювілейну річницю навчального закладу, здійснюється перший випуск курсантів-пілотів для структурних підрозділів МВС України».


Усі новини...