Інтерактивна онлайн-взаємодія між учасниками освітнього процесу

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ для здобувачів освіти проведено дискусійний клуб «Інтерактивна онлайн-взаємодія між учасниками освітнього процесу». Захід відбувся у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom, який було організовано та проведено викладачем-методистом циклової комісії природничих дисциплін Світланою Грибановою.


Викладачка коледжу пройшла курси підвищення кваліфікації на тему «Управління людьми та проєктами»

Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Світлана Чередник пройшла онлайн-курси підвищення кваліфікації на тему «Управління людьми та проєктами» та отримала сертифікат. Захід відбувся на платформі Освітній Хаб м. Києва.


Привітання з прийдешніми святами

Колектив Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ вітає усіх із прийдешнім світлим святом Великодня.


Підвищення професійного рівня

Відповідальна з академічної доброчесності  у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко пройшла онлайн-курс на тему «Організація івентів» на платформі Освітній Хаб.


У ХНУВС завершилася серія вебінарів від Регіонального представництва КМЄС у Харкові

У Харківському національному університеті внутрішніх справ експертами Консультативної місії Європейського Союзу було проведено серію вебінарів англійською мовою для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічного складу університету, а також відокремлених структурних підрозділів університету — Кременчуцького льотного коледжу та Сумської філії.


Викладачі льотного коледжу підвищують кваліфікацію

Під час карантину викладачі Кременчуцького льотного коледжу Харківського Національного університету внутрішніх справ активно беруть участь у самоосвіті та підвищенні кваліфікації аби при відновленні навчання, надати якомога більше корисної та цікавої інформації здобувачам освіти.


Онлайн-курс «Креативне мислення»

Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки, кандидат педагогічних наук Кременчуцького льотного коледжу Марина Кірюхіна пройшла онлайн-курс на тему «Креативне мислення», розроблений тренеркою з «м'яких» навичок Іриною Рудикою на платформі Освітній Хаб.


Представниця коледжу взяла участь у майстер-класі «Подолання синдрому емоційного вигорання»

На базі Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар (майстер-клас) «Подолання синдрому емоційного вигорання». У заході взяли участь представники вищих навчальних закладів України, зокрема представниця Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко.


Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Українська література»

Викладачем циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Наталією Коверсун за участі кременчуцького літератора, журналіста, члена літературного об’єднання «Славутич», літературно-мистецького об’єднання «Оріана» та поетичного клубу «Цвіт калини» Валерія Голуба для студентів другого курсу було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Українська література» за темою «Література рідного краю» на платформі Zoom.


Увага! Оголошення!

28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. У 2021 році, за рекомендацією Міжнародної організації праці,  Всесвітній день охорони праці відзначається під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі.


Усі новини...