У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС на предметній комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість КЛК ХНУВС з волейболу.

У змаганнях, що організували викладачі Олег Галата, Олександр Ложченко та Віктор Гуменний, взяли участь п’ять навчальних груп.

За результатами першості було визначено переможців:

I місце посіла навчальна група ООТдбср-19-1, до складу якої увійшли: Вероніка Блажко, Анна Блажко, Богдан Кушка, Максим Кавуннік, Вікторія Рилова;

II місце – навчальна група Пдср 21-1б: Тарас Іванько, Кирило Пахомнік, Іван Нічіпорук, Богдан Данилейко, Данило Вільховий, Владислав Бабич;

III місце – навчальна група ТЕдбср-20-1: Ілля Штефан, Степан Носач, Нікіта Маліцкій, Максим Гибало, Дарина Фоміна, Назар Трушаков, Кирило Товкун.

Переможці та призери були нагороджені грамотами змагань.

Дякуємо всім учасникам першості КЛК ХНУВС з волейболу і вітаємо переможців!

КЛК ХНУВС