З метою формування прихильності до здорового способу життя в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ 21 січня 2020 року для курсантів та студентів проводився тренінг з питань запобігання вживанню наркотичних та психотропних речовин. Проводили захід члени центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг». Так як тренінг проводився в інтерактивному форматі, то майже кожен з присутніх зміг прийняти участь у завданнях та вправах, висловити свою думку з приводу відношення та розуміння проблеми наркоманії. Використані відеоматеріали на відповідну тематику, продемонстровані присутнім, закріпили отриману інформацію та спонукали до роздумів щодо свободи вибору свого життєвого шляху, вільного від наркоманії.