09 січня 2020 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся черговий профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені учні 7-11 класів Салівської загально-освітньої школи I-III ступенів, а також усі бажаючі. Для них було організовано цікаву екскурсію навчальними корпусами та навчальним аеродромом. Відвідувачі мали змогу оглянути навчальні аудиторії, практичні лабораторії, процедурні тренажери вертольотів Мі-2 та Мі-8, поспілкуватись із викладачами, а також ознайомитись з вертолітним парком коледжу та побувати на льотному тренажері вертольоту Мі-8МТВ-1. Під час екскурсії гості заходу виявили велику зацікавленість щодо умов вступу, переліку спеціальностей та перспектив подальшого працевлаштування випускників коледжу. На усі питання відповів заступник директора коледжу з навчальної роботи Юрій Шмельов, який також наголосив на тому, що потрібно виважено підійти до обрання своєї майбутньої спеціальності і не забувати, що успішне навчання пов'язане з внутрішніми вподобаннями та інтересами. А коледж буде прагнути розширювати можливості та перспективи для своїх студентів. На завершення Дня відкритих дверей відвідувачі подякували за змістовну екскурсію та отриману корисну інформацію, поділились своїми враженнями та планами на майбутнє. Запрошуємо усіх бажаючих на навчання до Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС і стати частиною нашої великої та дружньої сім’ї!