18 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ на цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін серед студентів і курсантів було проведено олімпіаду з географії. Олімпіаду організував та провів викладач Литвиненко Дмитро Анатолійович. В Олімпіаді з географії взяли участь студенти спеціальності 071“Облік і оподаткування” (Бухгалтерський облік): Гольченко Д.О., Громова А.С., Москалик І.В.(група БОдбср-19-1); курсанти спеціальності 272 Авіаційний транспорт (Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів): Тихонов А.О., Бардаков А.Ю., Олексієнко Е.С., Остапчук В.А. (група ТМдбср-19-1), Ходін Д.С., Щеглов Р.О., Тимко В.О.(група ТМдбср-19-2), Кісельов Н.Р.(група ТМдбср-19-3); курсанти спеціальності 272 Авіаційний транспорт (Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами): Пономаренко Р.І., Череп Є.В., Васильєва І.Ю., Мирошніченко В.О.(група ТПМдбср-19-1).

23 грудня 2019 року відбулося нагородження грамотами переможців олімпіади. На нагородженні були присутні заступник директора коледжу з навчальної роботи, к.т.н. Шмельов Ю.М., керівник наукового відділу, к.е.н. Петченко М.В. та голова циклової комісії Кірюхіна М.В.

Переможцями стали:

1 місце –Тихонов Антон Олександрович, курсант (навчальна група ТМдбср-19-1)

2 місце –Кісельов Назар Романович, курсант (навчальна група ТМдбср-19-3)

3 місце –Ходін Дмитро Сергійович, курсант (навчальна група ТМдбср-19-2)

Дякуємо всім учасникам Олімпіади і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!