16 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ на цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін серед студентів було проведено Олімпіаду з психології. Олімпіаду організувала та провела викладач Кошева Юлія Володимирівна. В олімпіаді з психології   взяли участь студенти групи ОАдмс-18-1б спеціальності “Облік і аудит”: Бандура А.О., Боцман Д.Г., Браілко К.О., Комсомольський М.Г., Миколаєнко Н.В., Панченко-Дреймане А.К., Шармай П.В. 23 грудня 2019 року відбулося нагородження грамотами переможців олімпіади. На нагородженні були присутні заступник директора коледжу з навчальної роботи, к.т.н. Шмельов Ю.М., керівник наукового відділу, к.е.н. Петченко М.В. та голова циклової комісії Кірюхіна М.В.

Переможцями стали:

1 місце – Боцман Денис Григорович, студент (навчальна група ОАдмс-18-1б)

2 місце – Браілко Катерина Олександрівна, студентка (навчальна група ОАдмс-18-1б)

3 місце – Комсомольський Максим Григорович, студент (навчальна група ОАдмс-18-1б)

Дякуємо всім учасникам олімпіади і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!