З метою підвищення ефективності вступної кампанії 2020 року та залучення більшої кількості абітурієнтів до лав навчального закладу 21 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся цільовий профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені курсанти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також усі бажаючі. Відвідувачі були ознайомлені з центральною базою коледжу та навчальним аеродромом Велика Кохнівка. На початку заходу з доповіддю виступив заступник директора коледжу з навчальної роботи Юрій Шмельов, який розповів про перспективи навчання в коледжі та можливості подальшого працевлаштування випускників в структурах Міністерства внутрішніх справ України. Крім того, присутнім було надано інформацію щодо умов вступу та переліку спеціальностей, за якими можливе навчання в коледжі. Відвідувачі оглянули навчальні аудиторії та лабораторії, після чого їм було запропоновано оглянути навчальний аеродром коледжу, а саме - авіаційний загін та тренажерний центр. Усі бажаючі мали змогу ознайомитись з вертолітним парком коледжу та відчути себе пілотом під час польоту на тренажері. На завершення Дня відкритих дверей гості подякували за цікаву екскурсію та корисну інформацію, тож, маємо надію зустрітися з ними у майбутньому як з нашими курсантами та студентами.