19 грудня 2019 року керівництво Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС з нагоди Дня Святого Миколая запросило до себе на зустріч-чаювання представників навчальних груп коледжу з різних курсів. Керівництво коледжу разом із студентами та курсантами обговорили проблемні питання щодо організації освітнього процесу, дозвілля та побуту. Директор коледжу Олексій Котов привітав курсантів та студентів із святом та побажав здоров’я, наснаги і успіхів у навчанні. Курсанти висловили слова вдячності у відповідь. Керівництво коледжу запевнило присутніх, що проблемні питання будуть вирішуватись негайно. Зустріч пройшла в теплій та невимушеній атмосфері.

Того ж дня о 16-й годині в клубі відбувся концерт для курсантів та студентів коледжу з нагоди свята. На концерт були запрошені курсанти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Представники художньої самодіяльності КЛК ХНУВС представили на розсуд глядачів святкову концертну програму. Керівництво коледжу привітало усіх присутніх зі святом Нового Року та Різдва Христового, побажало міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у навчанні.