Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Вступ до критичного мислення».

Під час онлайн-курсу розглядалися питання щодо необхідності критичного мислення в роботі та повсякденному житті, були визначені поняття швидкого, повільного та не усвідомленого мислення, евристичної підміни питання та евристики доступності, поняття логічної помилки, когнітивного спотворення тощо. Особлива увага приділялася розгляду законів тотожності, несуперечливості, виключеного третього, достатньої підстави та їх використання в критичному мисленні.

Після успішного завершення навчання начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи отримав сертифікат. Набуті знання будуть використані в подальшій роботі.

КЛК ХНУВС