Вихованці громадської органiзацiї «Гвардія» м. Кременчук відвідали Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ. Для них було проведено ознайомчу екскурсію із закладом освіти. Школярі відвідали навчальні корпуси, ознайомилися з бібліотекою, гуртожитком, де мешкають курсанти і студенти, оглянули клуб і музей та поспілкувалися з керівництвом та викладачами коледжу. Хлопці та дівчата отримали можливість побувати в кабінах вертольотiв Мі-2 та Мі-8 й вiдчути себе пiлотами. Під час екскурсії відвідувачі ставили багато запитань про спеціальності, за якими навчаються у коледжі, про умови вступу до закладу вищої освіти. Наприкінці екскурсії вихованці громадської організації подякували за цікаву й корисну інформацію, поділилися враженнями та своїми планами на майбутнє.

КЛК ХНУВС