У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проведено науковий семінар для здобувачів освіти на тему «Розвиток навчально-дослідницьких умінь курсантів у процесі навчання інформатики».

Захід організовано та проведено викладачем-методистом циклової комісії природничих дисциплін Світланою Грибановою. У роботі наукового семінару взяли участь здобувачі освіти І курсу, які навчаються за спеціальністю «Авіаційний транспорт» освітньої програми Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів.

Науковий семінар допоміг узагальнити практичні аспекти використання дослідницького підходу до навчання інформатики. Захід проходив в один етап, під час якого учасники мали змогу виступити з доповідями за темою семінару, а також брали активну участь в обговоренні викладеного матеріалу. Основні напрями навчально-дослідницької діяльності, висвітлені у доповідях учасників, є надзвичайно актуальними та важливими.

КЛК ХНУВС