На 56 році життя внаслідок тяжкої хвороби помер викладач вищої категорії Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат історичних наук Дмитро Анатолійович Литвиненко. Усе своє життя він присвятив педагогічній діяльності, мав педагогічний стаж понад 30 років. У коледжі Дмитро Анатолійович працював з 2019 року у цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки.

Дмитро Анатолійович був чесною, порядною, справедливою та чуйною людиною. Таким від залишиться в пам’яті колег, студентів і близьких людей.

Колектив Кременчуцького льотного коледжу та Харківського національного університету внутрішніх справ переживає втрату і висловлює щирі співчуття його родині, близьким та друзям.

Світла пам'ять!