Начальниця наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко взяла участь у вебінарі «Що таке стипенідальна програма імені Лейна Кіркланда і як на неї потрапити?».

Спікерами заходу виступили: учасник програми 2005-2006 р. Іван Кульчицький, директорка програми імені Лейна Кіркланда Урсула Собецька та учасниця програми 2020-2021 р. Станіслава Троцюк.

Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда підтримує особистий розвиток молодих, амбіційних та активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Метою програми є обмін польським досвідом політичної трансформації та інтеграції з Європейським Союзом.

Учасники вебінару отримали практичні поради та дізналися про умови стипендіальної програми для науковців, її періодичність, особливості заповнення аплікаційної форми.