Начальниця наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко та курсант відділення навчального процесу фахової підготовки (спеціальність «Авіаційний транспорт») Ілля Кисельов провели апробацію результатів науково-дослідної роботи на VII міжнародній науково-практичній конференції «Fundamental and applied research in the modern world», яка проходила у м. Бостон, США. Тема доповіді – «Мотивація сучасних здобувачів вищої освіти як інструмент управління якістю навчання».

У конференції взяли участь науковці та практики з різних країн світу. Після закінчення конференції кожний учасник отримав сертифікат. За матеріалами наукового заходу видано збірник тез доповідей.