Напередодні Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається 20 лютого, у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися заходи із вшанування Героїв. За ініціативи керівництва коледжу відділом соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи було проведено годину пам’яті, за участю керівництва, особового складу, курсантів і студентів. На зустріч запросили учасника Революції Гідності Сергія Полюховича, який розповів свою історію того часу.

Хвилиною мовчання вшанували присутні Героїв Небесної Сотні, які стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують їх справу, захищають право на незалежність.